Takvim

Hakkımızda

Alkur Mezar formülünü ve sistemini Türk Patent Enstitüsünce koruma altına almıştır.

Alkur Mezar portatif olarak tasarlanmıştır. Bir otomobilin bagaj kısmında taşınabilecek 7 parçadan ve bir avadanlık kutusundan oluşur ve her parçası özel olarak ambalajlanarak teslim edilir.

Alkur Mezar tüketicilerin kendilerinin montajlayabilmeleri için 16 yaşında bir çocuğun kurabileceği bir sadelikte ve pratiklikte dizayn edilmiştir.

Alkur Mezar Hi-tech yapı kimyasalları kullanarak üstün kalitede üretilmiş endüstriyel betondan mezar taşları üretir.

Alkur Mezar Son derece şık ve estetik görünümünün yanı sıra üretimde kullanılan teknoloji ve tekniklerle ürünlerin doğal koşullara karşı 100 yıl dayanıklı olmasını sağlamak üzere özel işlemler uygular.

Alkur Mezar güneşe neme darbelere sıcak ve soğuğa karşı ekstra dayanıklıdır.

Alkur Mezar; sıradan bir mezar taşının en önemli ölçüde zarar gördüğü konunun: kışın iç kısmına dolan yağmur ve kar suyunun düşük sıcaklıklarda donarak, mezar taşına içeriden basınç uygulayıp mezar taşının esnekliğe dayanamadığı için zarar gördüğünü bilir. Ve gerek su kanallarıyla gerekse bağlantı elemanlarının bu genleşmeyi absorbe edebilme gücüyle bu tarz etkilerden zarar görmez.

Alkur Mezar Patentli sistemiyle kalite/fiyat konusunda en ucuz olduğunu, özel formülü sayesinde ürünlerinin dayanıklılığını garanti altına almıştır.

Alkur Mezar her türlü doğal deformasyona karşı ürünlerine 10 YIL BOYUNCA BİREBİR DEĞİŞİM GARANTİSİ verir.

Hava Durumu
Saat